Opinie na temat dżemów Flavon

Opinie osób, które spożywały dżemy zawierające flawonoidy.
Autentyczność opinii: opublikowane tutaj opinie zebraliśmy od naszych klientów jak i z innych licznych stron internetowych poświęconych tym produktom.
Ilona Viski, Budapest » Alergia
Nadal niewielu ludzi wierzy, że dar natury może utrzymać nas w zdrowiu i leczyć. Nieświadomość jest duża. Następnie, gdy pojawia się problem, zadajemy sobie pytanie: dlaczego właśnie ja? Przez 50 lat byłam uczulona na mleko i miałam astmę. Do tej pory leczono mnie tylko steorydami. Po spożyciu 2 słoików dżemu, mogłam znowu pić mleko i najpierw częściowo, potem całkowiecie odstawiłam lekarstwa. Myślę, że to mówi samo za siebie.
Csüppös Gáborné, Sopron » Wiele pozytywnych doświadczeń
Zaczęliśmy wraz z mężem jeść dżem ZeoFlavon. Na początku byliśmy nie ufni w stosunku do niego, ale ponieważ od wielu sąsiadów słyszeliśmy o nim pozytywne opinie, postanowiliśmy sami wypróbować. Po pierwszym tygodniu nic nie czuliśmy. Począwszy od drugiego tygodnia, mój mąż powiedział, że czuje się tak, jakby przybyło mu energii, nie czuł zmęczenia o godz. 16 i mógł dalej pracować. W trzecim tygodniu zaczęłam czuć, że moje oczy nie są zmęczone po 1-2 godzinach oglądania telewizji jak to miało miejsce wcześniej. W kolejnym tygodniu miałam lepszy apetyt, a mniejszą ochotę na słodycze. Od tego czasu robimy kilka kuracji w roku.
Csaba László, Debrecen » Wzmocnienie wzroku
Zacząłem spożywać ZeoFlavin w celu wzmocnienia oczu. Po 2 miesiącach mój wzrok się polepszył. Mogłem kupić okulary o pół dioptrii mniejsze. Od tego czasu je noszę.W moim przypadku produkt ten sprawdził się!
János Kiss, Budapeszt » Energia, kondycja, zmęczenie
Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego rodzaju produktów tj. suplementów diety. Jednak przeczytawszy ulotkę informacyjną, postanowiłem się przełamać i spróbować. Odczucia pozytywnego działania dżemu miałem już po pierwszym słoiku. Zazwyczaj jestem leniwy, ostatnio towarzyszło mi też częste uczucie zmęczenia, ale teraz jest już lepiej. Łatwiej też mi przychodzi funkcjonowanie w zwykły dzień. Niestety spożywam bardzo małe ilości warzyw i owoców. Dżem ten więc jest uzupełnieniem ich niedoboru. Osobom, które tak jak ja nie są na początku przekonane do tego typu produktów, polecam wypróbować samemu.
Attila Dörner, Szombathely » Alergia
Dżem Flavon polecił mi jeden ze znajomych. Miał alergię, do końca ubiegłego lata z tego powodu dużo cierpiał i musiał przyjmować bardzo silne leki. Potem wypróbował ZeoFlavon i oprócz tego, że alergia minęła, czuje się o wiele lepiej, chyba tylko raz chorował. Teraz zacząłem spożywać ten dżem. Mam nadzieję, że mi też pomoże.
Zoltán Gál, Budapeszt » Poprawa stanu
Znam i spożywam ten produkt od 3 lat, czasami robię przerwy 2-3 miesięczne. Do tej pory nie przydarzyły się mi żadne złe doświadczenia, wręcz przeciwnie. Dżem z flawonoidami doprowadził mój organizm do ładu.
Irina Kovács, Szombathely » Zdrowie dzieci, przeziębienie, choroby
Nigdy nie wierzyłam, że tego typu produkty mają takie działanie. Rozpacz zmusiła nas do wypróbowania ZeoFlavin Junior, od 6 miesięcy podaję go naszym dzieciom. Na razie nie chorują, mam nadzieję, że nie będą mieć grypy. Pragnę zaznaczyć, że zanim zaczęli spożywać ten produkt, to raz na tydzień choroba była murowana. Warto spróbować. Nie byłam rozczarowana.
Müller Gáborné, Köln » Problemy ze stawami, migrena, zaparcia, zapalenia
W zeszłym roku zetknęłam się z tymi produktami. Bardzo pomogły mi i mojemu ojcu. Moje problemy ze stawami zniknęły, migrena złagodniała, do normy wróciła moja przemiana materii i całą zimę nie chorowałam. Dla mnie to jakiś cud. Dlatego też polecam osobom z mojego otoczenia, zaczęła go spożywać córka sąsiada. Dziewczynka miała cały czas problemy z zatokami i infekcje ucha środkowego. Po spożyciu jednego słoika, dolegliwości te ustąpiły.
Csaba Márton, Kecskemét » Rak wątroby
Dżem Flavon polecam zarówno dla osób, które zmagają się z chorobą nowotworową, jak i z innymi dolegliwościami, ponieważ ma bardzo silne działanie antyoksydacyjne. Produkt ten znacznie zmniejsza negatywne skutki chemioterapii i wzmacnia system odpornościowy. Tego doświadczył mój brat, który zmaga się już jakiś czas z rakiem wątroby.
Sallai Lórántné, Miskolc » Rak jelita grubego
Kilka tygodni temu nasz przyjaciel miał operację na raka jelita grubego. Kiedy stwierdzono u niego tę chorobę, lekarz polecił mu ten produkt. Opercja przebiegła pomyślnie, teraz ma radioterapię, chemioterapię i nieustannie spożywa ZeoFlavin.

Zamów produkt
Kliknij tutaj, aby zrealizować zamówienie w jednym kroku. Zamów produkt tutaj.
Tabela chorób
Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jakie produkty są dobre na poszczególne dolegliwości.

Wróć do góry strony Zobacz ceny

Flavon max

Dżemy Flavon - Ceny
ZeoFlavin-C 230g 87 zł
ZeoFlavin Junior 230g 77 zł
Ferro Flavonoid 230g 77 zł
Pierzga cena Ceny produktów


2009 - 2016 © MleczkoPszczele.com